لباس های مجلسی

کالکشن لباس های مجلسی ماکسی مزون نایریکا،تنوع بالا(قسمت سوم)

کالکشن لباس های مجلسی ماکسی مزون نایریکا،تنوع بالا(قسمت سوم)

 

لباس مجلسی  ویژگی های مهمی دارد که خانم ها باید آن را بدانند تا انتخاب این لباس را از بقیه لباس ها جدا  کنند. لباس مجلسی ممکن است در مدل های مختلف طراحی و دوخته می شوند اما طراحی لباس مجلسی برای هر فردی باید متناسب با فرم بدنش دوخته شود.

به عنوان مثال طراحی لباس مجلسی فرد چاق به صورت پیراهن جذب ظاهر خوبی ندارد هر چند که از بهترین پارچه استفاده شود.هر ساله تغییرات عمده ای در سلیقه  و استایل پوشش مردم ایجاد میشود.مثلا در زمانی  لباس های پوفدار و در زمانی لباس های تنگ و جذب مورد استفاده قرار میگرفت.

مزون لباس مجلسی نایریکا در سال ۱۳۹۶ کار خود را به طور رسمی آغاز کرد، و تا کنون با موفقیت های بسیار در عرصه مد و پوشاک فعالیت خود را ادامه می دهد. مزون نایریکا به درخواست ها و نیاز های مشتری توجه جدی دارد. از این رو تیم خود را در قسمت طراحی لباس و دوخت حرفه ای و قوی تر کرده تا شما با هر ایده و سلیقه ای با خیال راحت مراحل تولید لباس خود را از قبیلِ (سفارش محصول، طراحی، دوخت، پرو و…) را با خیالی آسوده پشت سر بگذارید و از سفارش و خرید خود راضی باشید، و ما را به دوستان و نزدیکانتان معرفی کنید. تبلیغ کار ما تنها رضایت شماست و همین انرژی خوب شما، ما را در مسیرتولید سفارشات تان با عشق و علاقه دو چندان همراه می کند.

مزون نایریکا برای راحتی کار شما عزیزان از تمامی کالکشن های فصلی و جدید خود عکاسی می کند، تا تنخور کارها را با ژورنال اختصاصی خود برایتان به نمایش  بگذارد. شما می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام و سایت مجله مد و زیبایی نایریکا از کالکشن های جدید ما با خبر شوید و حتی سفارشات خود را به طور آنلاین ثبت کرده و به راحتی درب منزل تحویل بگیرید.

 

همراه ما باشید برای دیدن کالکشن لباس های ماکسی مجلسی مزون نایریکا در ادامه مطلب…

 

ژورنال لباس های شب ماکسی مزون نایریکا

 

لباس ماکسی

پیراهن شب بالاتنه پولکی پوشیده

لباس ماکسی
پیراهن مجلسی بالاتنه سرمه کاری شده سایز بزرگ

 

لباس ماکسی
پیراهن مجلسی بالاتنه کار شده مدل ماهی

 

 

لباس ماکسی