لباس مجلسی بارداری
لباس مجلسی بارداری

لباس مجلسی برای افراد باردار

زمان مطالعه
۳ دقیقه

معرفی لباس مجلسی برای افراد باردار

 

دوران بارداری یکی از دوران مهم هر خانوم ها است، اما پوشیدن لباس مورد علاقه در این دوران برای مهمانی های خانوادگی بسیار سخت می شود.

در اینجا ما به شما نشان خواهیم داد که انتخاب لباس مجلسی در دوران بارداری چه نکات و اصولی را باید رعایت کرد تا کار شما آسان شود.

در تمام دوران بارداری با لباس مادرانه فوق العاده زیبا و شیک، زرق و برق و اعتماد به نفس داشته باشید.

وقتی خانمی باردار است ، بدن در معرض تغییرات چشمگیر قرار می گیرد: شکم و قفسه سینه رشد می کند، سانتی متر اضافی ممکن است در ناحیه ران ظاهر شود. اما ناامید نشوید.

اگر به دنبال چیز فوق العاده خاصی هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید.

 

در اینجا نکاتی را در مورد لباس مجلسی برای افراد باردار به شما می گوییم:

 

اندازه معمول خود را بخرید

برخی از خانم های باردار ممکن است احساس کنند که می توانند با خرید لباس معمولی در اندازه های بزرگتر فاصله بگیرند تا یک شکاف در حال رشد را در خود جای دهند.

با این حال ، این بدان معنی است که قسمت عقب ، بازوها و شانه ها نیز بزرگتر خواهند بود و به درستی جا نخواهند گرفت ، و این باعث می شود از آنچه در واقع هستید بزرگتر به نظر برسید.

لباس های بارداری به گونه ای طراحی شده اند که قاب بدن شما هستند

 

الیاف طبیعی را انتخاب کنید.

هیچ کس نمی خواهد در این زمان ، در لباس پلی استر پا پوشیده شود ، به خصوص وقتی کودک در آنجا حضور داشته باشد. پارچه های سبک ، طبیعی مانند کتان و پنبه ایده آل هستند زیرا به پوست اجازه تنفس می دهند. پارچه های مصنوعی مانعی در برابر پوست ایجاد می کنند و نوعی “اثر گلخانه ای” ایجاد می کنند و این می تواند باعث گرم شدن بیشتر شما شود. برای دفتر ، پیراهن های نخی خنک را به رنگ سفید منعکس کنید تا ظاهری ساده داشته باشید.

 

به دنبال سبک های سازگار باشید

در مورد لباس های بارداری همه چیز در مورد کیفیت است نه کمیت. به دنبال سبک هایی باشید که بتوانند انبساط و جمع شوند و قادر به ماندن در بیشتر دوران بارداری شما و حتی چند ماه پس از تولد هستند. به یاد داشته باشید ، تنها چیزی که لازم دارید چند قطعه کلیدی است – فقط اطمینان حاصل کنید که آنها بالاترین کیفیتی هستند که می توانید از پس آنها برآیید ، زیرا ممکن است خودتان را به مدت شش ماه به طور محکم بپوشید.

 

از لباس زیر استفاده کنید

اندازه گیری یک سینه بند در دوران بارداری بسیار مهم است. نه تنها به این معنی است که شلوار در حال تغییر شما کاملاً پشتیبانی می شود ، بلکه حامله باشد یا نه، شگفت انگیز است چه لباس زیر مناسب می تواند برای ظاهر شما انجام دهد – اعتماد به نفس شما را بیشتر از هر زمان که به آن احتیاج دارید تقویت می کند.

 

با یک پالت رنگ کار کنید

هنگام خرید لباس های بارداری، به رنگ های مکمل بپیوندید – این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. به عنوان مثال ، اگر پایه لباس های بارداری خود را بر روی خاکی قرار دهید ، می یابید که می توانید به راحتی همه جدا کننده های خود را با هم مخلوط کرده و مطابقت دهید.

 

لباس مجلسی بارداری
لباس مجلسی بارداری
لباس مجلسی بارداری
لباس مجلسی بارداری

 

 

برای اینکه شکم تان کوچک تر دیده شود قسمت پایین تنه لباستان  را تیره‌تر از بالاتنه انتخاب کنید.

 

لباس مجلسی بارداری
لباس مجلسی بارداری

 

لباس مجلسی بارداری
لباس مجلسی بارداری

برای یک مهمانی و دورهمی یک لباس حریر گلدار استفاده کنید. پارچه حریر به دلیل لخت بودن برجستگی‌ها را کمتر نمایش می‌دهد و گل‌های آن اضافه وزن شما را در خود مخفی خواهد کرد.

 

لباس مجلسی بارداری حریر گلدار
لباس مجلسی بارداری حریر گلدار

 

در دروران بارداری طبق مد خرید نکنید زیرا هرگز از مد نمی افتد و همیشه شیک و جذاب خواهد بود تا بتوانید در دوره های بعدی بارداری خود نیز از این لباس استفاده کنید. سعی کنید از لباس مجلسی با رنگ شاد استفاده کنید. اگر می خواهید تا اندام شما بهتر دیده شود می توانید رنگ دامن یا شلوار خود را تیره انتخاب کنید.

 

لباس مجلسی بارداری حریر گلدار
لباس مجلسی بارداری

 

نکات زیادی وجود دارد که به خانم های باردار کمک کند تا خانم ها در دوران بارداری شیک بمانند.

 

لباس مجلسی بارداری حریر گلدار
لباس مجلسی بارداری حریر گلدار