لباس عروسی دکلته
لباس عروسی دکلته

منظور از لباس عروسی دکلته چیست؟|چراباید لباس دکلته بپوشید؟

لباس عروسی دکلته و چرا باید آن را بپوشیم؟

 

انتخاب لباس عروسی یکی از دغدغه های عروس خانم ها است که چه طرح و رنگی را انتخاب کرده و آن را بپوشند. یکی از رایج ترین مدل های لباس عروس، لباس عروس دکلته است.

اگر اندام متناسب، بازو ها و دست های زیبا و لاغر دارید پوشیدن لباس عروس دکلته می تواند این زیبایی را بیشتر به نمایش بگذارد. اگر لباس عروس دکلته انتخاب می کنید به دنبال آن باید به فکر یک تور یا شنل زیبا نیز باشید.

در انتخاب لباس عروسی دقت کنید. لباس انتخابی شما باید کاملا اندازه و با بدن شما فیت باشد. از این جهت سعی کنید در روز عروسی، لباس عروسی را انتخاب کنید که به مراسم خود نزدیک باشد. چرا که ممکن است تا زمان مراسم در اثر احساسات و استرس ها تغییر سایز داشته باشید و هنگامی که لباس عروس را می پوشید زیبایی لازم را نداشته باشد و زمان لازم جهت تغییر در آن را از دست داده باشید.

 

لباس عروسی دکلته

 

 

لباس عروسی دکلته، یکی از شیک ترین مدل لباس عروسی است و در تن بانوانی که شانه های خوش فرمی دارند، بسیار زیبا به نظر می رسد.

از آنجایی که لباس های دکلته، نسبتا باز هستند، استفاده از زیورآلاتی مثل گردن بند و گوشواره به لباس جذابیت بیشتری می بخشد.

لباس های دکلته، توجه افراد را بیشتر به سمت بالا تنه شما جذب می کند؛ بعضی از لباس عروس های دکلته در قسمت میانی  قابل انعطاف هستند که در حفظ تعادل لباس به خانم ها کمک می کند و باعث می شود با اطمینان بیشتری حرکت کنند.

 

لباس عروسی دکلته

 

 

انواع مدل های لباس عروسی دکلته

 

لباس عروس دکلته به طور کلی به دو دسته ابرویی و خط صاف تقسیم می شود. دکلته با خط صاف به علت خطای دیدی که ایجاد می کند باعث می شود کوتاه تر به نظر برسید. پس اگر جزء افرادی هستید که قد کوتاه و سینه های کوچیکی دارید، بهتر است مدل ابرویی را انتخاب کنید تا بالاتنه تان درشت تر به نظر برسد.

 

لباس عروسی دکلته

 

لباس عروسی دکلته

 

لباس عروس دکلته نپوشید!

پوشیدن یا نپوشیدن لباس دکلته به چند نکته مهم بستگی دارد، موارد زیر را بخوانید و در مورد لباس عروسی دکلته تصمیم بگیرید.

اگر یکی از انتخاب های شما می تواند به تن کردن لباس دکلته است باید توجه کنید که این لباس کاملا مناسب شما باشد ، در غیر اینصورت ممکن است نه تنها در شب عروسی تان ندرخشید ، بلکه مدام با دکلته ای که به تن کرده اید معذب باشید و خودتان را ناراحت کنید.

 

تمرکز روی بالا تنه

نوع برش و یقه لباس دکلته در این لباس ها بیشتر به چشم می خورد و بیشتر بالا تنه عروس را نشان می دهد و نگاه ها را به سمت خود خیره می کند. اگر شما در بالا تنه تان مشکلی داشته باشید ممکن است با پوشیدن دکلته آن را بیشتر به نمایش بگذارید.

 

سینه های بزرگ و کوچک

اگر جز افرادی هستید که سینه های بزرگ یا سینه های کوچک دارید پوشیدن لباس عروس دکلته اشتباه است. سینه های بزرگ فرم لباس دکلته ی شما را به خاطر جا به جایی معذب می کند و مدام باید خودتان را بپوشید. ضمن اینکه این مسئله روی عکس و فیلم های شما هم تاثیر بدی می گذارد و به جای اینکه شب عروسی تان خاطره انگیز و جذاب باشد ممکن است حتی نخواهید فیلم عروسی تان را ببینید.
سینه های کوچک هم مشکلات خاص خودشان را دارند. اگر با وجود بالا تنه ی بدون فرم بخواهید لباس دکلته بپوشید قطعا مشکلاتی زیادی متوجه تان می شود و لباس به درستی در  تن شما خود را نشان نمی دهد.

شانه های گوشتی

اگر شانه های تان گوشتی است یکی از انتخاب های شما می تواند لباس دکلته باشد چون این لباس باعث می شود عرض شانه ی شما کمتر از آن چیزی که هست به نظر برسد. بر عکس اگر شانه های لاغر و جمع شده ای دارید باید از یقه های باز و آستین دارد استفاده کنید که شما را چهارشانه تر نشان می دهند.

بازو های بزرگ
نقش بازوها در فیلم و عکس های عروسی یک نقش انکار نشدنی است و اگر یک مقدار این قسمت از بدن بزرگ باشد ، حسابی توی چشم می زند. اگر میزان دور بازوی تان زیاد است بهتر است از لباس های آستین دار استفاده کنید.

البته منظورمان آستین های پارچه ای نیست. همین که روی بازوی تان را تور با مقداری تزئینات گل و برگ بگیرد کافیست تا بازوهای تان در فیلم خیلی به چشم نیاید.

 

 

لباس عروسی دکلته

لباس عروسی دکلته

لباس عروسی دکلته

لباس عروسی دکلته

لباس عروسی دکلته

 

درباره ی حسینی

مطلب پیشنهادی

مزون لباس عروس

لباس عروس هایی مخصوص افرادلاغر

لباس عروس های مناسب افراد لاغر مدل های بسیار متنوعی دارند که با هرسلیقه و بودجه ای می توان آن ها را تهیه کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonجهت سفارش ازمزون تماس بگیرید
تمام مدل هایی که مشاهده میکنید، پیشنهادی و فقط جهت ایده گرفتن برای دوخت در این مزون می باشد.
+
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ