شخصی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی در ۵ مرحله

شخصی دوزی لباس عروسی یکی از مطمئن ترین شیوه ها، برای تهیه کردن بهترین لباس عروسی است. در واقع شخصی دوزی لباس عروسی به این معنا است که اگر به دلایل مختلف نتوانستید لباس عروسی مورد نظر خود را به صورت آماده تهیه کنید به بهترین مزون سر می زنید و سفارش شخصی دوزی لباس عروسی می دهید. ما در مزون نایریکا همواره از بروز ترین مدل و بهترین تکنیک های دوخت متناسب با اندام شما استفاده می کنیم و یک لباس خاص و رویایی برایتان آماده می کنیم. در ادامه با ما همراه باشید:

چند نکته در شخصی دوزی لباس عروسی

مزون نایریکا سعی می کند موارد زیر را برای دوخت لباس های عروسی لحاظ نماید:

  • نوع پارچه: با توجه به اینکه نوع پارچه نشان دهنده مواردی چون حالت انعطاف پذیری، حالت رسمی، حالت جدی و .. می باشد؛ مزون نایریکا سعی می کند با توجه به سلیقه و مدلی که مد نظرتان است بهترین پارچه با کیفیت را پیشنهاد دهد. نوع پارچه در دوخت مدل تاثیر گذار است. همچنین هر پارچه ای نمی تواند مدل لباس شما را به زیبایی جلوه دهد. تجربه نشان می دهد انتخاب پارچه ای مناسب می تواند در زیبا نشان دادن لباس شما نقش موثری داشته باشد.

 

شخصی دوزی لباس عروسی

 

  • نوع تناسبات بدن: نوع تناسبات بدنی نیز در انتخاب مدل لباس بسیار اهمیت دارد. سفارشی دوزی لباس عروسی عمدتا به دلیل رعایت تناسبات بدن صورت می گیرد. قبل از اینکه اندازه گیری ها آغاز شود بهتر است مدل های مختلفی که به اندام شما مناسب است، انتخاب کنید و سپس سفارش دهید. در مقالات قبلی راهنمای انتخاب لباس عروسی را ذکر کرده ایم.
  • هزینه و بودجه: هزینه و بودجه در سفارش ها بسیار مهم است. چنانچه بخواهید بهترین نوع لباس عروسی را داشته باشید که به هر لحاظ کامل باشد می توانید ابتدا هزینه مد نظر خود را مشخص نموده و سپس سری به مدل های مزون نایریکا بزنید. با توجه به تنوع مدل ها، ممکن است انتخاب سخت باشد بنابراین ما پیشنهاد می دهیم که به نکاتی چون: سلیقه، رنگ بندی، تناسب اندام، مد روز، محل برگزاری عروسی توجه نمایید. لباس های عروسی معمولا با هر بودجه ای قابل تهیه است.

 

شخصی دوزی لباس عروسی

تک دوزی لباس عروسی

در مزون نایریکا تک دوزی لباس عروسی نیز انجام می شود. انتخاب زمان مناسب جهت سفارش تک دوزی لباس عروسی می تواند به افزایش کیفیت کار کمک شایانی کند. بسیاری از مزون ها سعی می کنند در سریع ترین زمان کار را تحویل دهند که ممکن است باعث افت کیفیت شود و ریزه کاری های لباس عروسی به خوبی انجام نشود. مراحل تک دوزی لباس عروسی به شرح زیر است:

  • انتخاب مدل مناسب: در اولین مرحله انتخاب مدل لباس عروسی انجام می شود. با توجه به مد های روز و تنوع سلیقه ترجیحا به بررسی نکات مربوط به نمایش لباس در اندام و نوع آرایش شما پرداخته می شود.
  • عقد قرارداد و مشخص نمودن زمان بندی: عقد قرارداد و مشخص نمودن زمان بندی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولا در فصل هایی که اوج برگزاری جشن های عروسی است، اولویت با افرادی است که سفارش خود را سریع تر ثبت می کنند. مزون نایریکا بر آن است تا با مدیریت زمان به بهترین شکل پاسخگوی افراد متقاضی باشد و با بهترین کیفیت کار را تحویل دهد.
  • اندازه گیری های دقیق: اندازه گیری ها نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر شما از رژیم غذایی خاص استفاده می کنید بهتر است برای مدتی رژیم را متوقف نمایید و یا به گونه ای مدیریت نمایید که وزن شما ثابت بماند و پس از انجام اندازه گیری با لاغر شدن یا چاق شدن نمای لباس عروسی از بین نرود و با دردسر های مختلف رو به رو شوید. ما در مزون نایریکا سعی نموده ایم این موارد را مدیریت نماییم و با استفاده از تکنیک های خاص این موضوع را پیشگیری نماییم.

 

شخصی دوزی لباس عروسی

 

  • انتخاب نوع پارچه: پارچه و جنس لباس بستگی به نوع مدل دارد. زمانی که شما مدلی خاص را بر می گزینید و سپس سعی می کنید جنس پارچه را به گونه ای خاص انتخاب کنید ممکن است به دلیل عدم تجربه با انتخاب مناسبی رو به رو نشوید. لذا مزون نایریکا این موضوع را پیشگیری می کند و با استفاده از تجربه و تخصص خود سعی می کند پارچه و مدل لباس را به گونه ای پیشنهاد دهد که هم از جلوه ای زیبا برخوردار باشد و هم در اندام شما شیک و رویایی باشد. این مرحله نیاز به دقت بالا و تجربه ای فوق العاده دارد.

 

  • توجه به ریزه کاری ها: ریزه کاری ها در سفارشی دوزی لباس عروسی شامل موارد زیادی می شود که از جمله آن ها می توان به نحوه پولک دوزی و سنگ دوزی، نحوه استفاده از تور و گیپور، نحوه دوخت سرشانه و نحوه دوخت دامن و نحوه دوخت زیپ ها و غیره اشاره نمود. در واقع هر چه مدل لباس عروسی خاص تر باشد، ریزه کاری ها بیشتر و دقت، ظرافت بالاتر می رود.
  • ما در مزون نایریکا سعی می کنیم به تمامی جزئیات توجه کرده و کیفیت کار را بالا ببریم. معمولا لباس های عروسی بسیار حساس هستند و اگر به خوبی دوخته نشده باشند با یک بار تست کردن با مشکلاتی مانند باز شدن سرنخ ها، شل شدن زیربغل ها و سنگ ها و تور ها و.. به وجود می آید. لذا در مزون نایریکا به دلیل افزایش دقت و ظرافت مسائلی از این دست وجود ندارد.

 

شخصی دوزی لباس عروسی

 

نحوه رزرو سفارشی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی با انتخاب مدل خاص انجام می شود. عمده ترین دلیل مراجعه زوجین برای سفارشی دوزی لباس عروسی، فارغ از بحث سلیقه، نحوه دوخت و کیفیت پایین کارهای آماده می باشد.

سفارش تک دوزی در مزون نایریکا طبق زمان بندی خاص انجام می شود و به دلیل اینکه مراحل انجام کار کاملا حساس است سعی می شود حدود ۱ هفته قبل از انجام مراسم عملیات ثبت و سفارش صورت گیرد. چنانچه در این خصوص نیاز به مشاوره دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما تماس بگیرید و سوالات خود پیرامون شخصی دوزی لباس عروسی را بپرسید.

 

شخصی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی

شخصی دوزی لباس عروسی