شیک پوشی با لباس‌های ساده

پوشیدن لباس‌های ساده مزایای زیادی از نظر شیک پوشی دارد، این لباس‌ها تطبیق پذیری زیادی دارند، به همه می‌آیند و با ترکیب لباس مناسب می‌توان از آن‌ها در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد. لباس‌های ساده در هر کمد لباسی پیدا می‌شوند و خرید لباس ساده‌ای که اندازه شما باشد و رنگ مناسب و مورد علاقه شما را داشته باشد نسبت به لباس‌های دیگر دردسر کمتری دارد. لباس‌هایی مثل تیشرت بدون طرح، دامن ساده، شلوار پارچه‌ای و … در دسته لباس‌های ساده قرار می‌گیرند و همه ما به آن‌ها نیاز داریم. اما نکته مهم در مورد لباس‌های ساده، استایل مناسب آن‌ها است، اگر لباس‌های ساده استایل مناسبی نداشته باشند تکراری و خسته کننده خواهند بود و مزایای آن‌ها به چشم نخواهد آمد. در این مقاله از نایریکا  با معرفی ۲  نمونه از ساده‌ترین و پرکاربردترین لباس‌های زنانه و روش پوشیدن آن‌ها، شیک پوشی با لباس‌های ساده را به شما آموزش خواهیم داد.

 

شیک پوشی با لباس‌های ساده

 

استایل لباس‌های ساده مثل تیشرت زنانه سفید

تیشرت زنانه سفید جزو آن لباس‌های ساده و دم دستی است که در هر کمد لباسی پیدا می‌شود اما بسیاری از خانم‌ها روش مناسب استفاده از این لباس را نمی‌دانند و معمولا به عنوان یک لباس راحتی داخل منزل از آن استفاده می‌کنند. در حالی که این لباس با رنگ و سادگی خود می‌تواند یک لباس تطبیق پذیر و پرکاربرد برای شما باشد و به روش‌های مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد. در ادامه سه روش جالب برای استفاده از تیشرت سفید را به شما آموزش خواهیم داد که احتمالا تا کنون امتحان نکرده‌اید.

 

تیشرت سفید با دامن زنانه و دستمال گردن: یکی از روش‌های عالی برای پوشیدن تیشرت سفید استفاده از دامن همراه با آن است. چون دامن سفید ساده طرح و رنگی ندارد شما می‌توانید از هر طرح و رنگی برای دامن خود در کنار آن استفاده کنید و نگران شلوغ شدن ترکیب لباس‌های خود نباشید. این بلوز و دامن را با یک کمربند باریک و خوشرنگ و یک دستمال گردن تزئینی هم کامل کنید و استایلی شیک و زیبا مناسب مهمانی‌های دوستانه و دورهمی‌ها برای خودتان بسازید.

 

شیک پوشی با لباس‌های ساده

 

 

تیشرت سفید با کت و شلوار مجلسی زنانه: وقتی نوبت به پوشیدن کت و شلوار و یا کت و دامن زنانه می‌رسد شما به یک بلوز یا پیراهن مناسب برای پوشیدن زیر کت خود نیاز خواهید داشت تا پوشیده‌تر باشید و تیپ خود را کامل کنید. برای این کار گزینه‌های مختلفی وجود دارد اما یک تیشرت سفید ساده همیشه بهترین انتخاب است چون هم با همه رنگ‌های کت هماهنگی دارد و هم نسبت به یک بلوز یا پیراهن مجلسی، ساده‌تر، راحت‌تر و تطبیق پذیرتر است.

 

شیک پوشی با لباس‌های ساده

درباره ی سحر مؤیدی

مطلب پیشنهادی

لباس تو خونه ای تازه عروس

لباس تو خونه ای تازه عروسی

لباس تو خونه ای تازه عروسی از جمله وسایلی است که برای تازه عروسان در …

Subscribe
Notify of