لباس عروسی

لباس عروسی رو که دوست درای رو اینطوری اجاره کن

زمان مطالعه
۵ دقیقه

لباس عروسی رویاهای خود را اینطوری اجاره کنید…

 

همه ما می دانیم که لباس عروسی رویاهای خود می تواند بسیار گران قیمت باشد و همه زوج ها نمی توانند لباس خود را خریداری کنند تا در مورد انواع لوکس تر چیزی نگویند. اجاره لباس عروسی رویاهای خود یک روش عالی برای به دست آوردن یک لباس زیبا با قیمت مناسب تر است.

در حال حاضر ، عروس های خوش تیپ لباس عروسی را اجاره می کنند.اما اجاره لباس عروسی چقدر است؟ از کدام مزون لباس عروس، لباس را تهیه کنیم؟ در هنگام اجاره لباس چه چیزی را باید در نظر گرفت؟ و آیا واقعاً راهی عالی برای پس انداز پول است؟ بیایید همه نکات را با جزئیات بیشتری در نظر بگیریم.

 

جوانب مثبت و منفی اجاره لباس عروس

اگر به این فکر می کنید که چه چیزی بهتر است لباس عروسی را اجاره کنید یا آن را بخرید ، موارد زیر را برای اجاره لباس در نظر بگیرید:

جوانب مثبت

 • با تصمیم گیری برای اجاره لباس عروسی و خرید نکردن آن ، می توانید مبلغ زیادی صرفه جویی کنید.
 • اجاره لباس عروسی طراح امکان پذیر است. شما می توانید یک لباس عروسی با طراحی زیبا و با قیمت مناسب تری تهیه کنید.

اجاره لباس عروس

 

 • لازم نیست که بعد از عروسی به این فکر کنید که با یک لباس چه کاری باید انجام دهید. بسیاری از عروس ها سالها لباس عروسی خود را نگه داری می کنند. دیگران حتی لباس دختران آینده خود را نگه می دارند ، اما فراموش می کنند که مد عروسی تغییر می کند.
 • همراه با یک لباس ، می توانید وسایل جانبی مانند سرپوش ، کفش ، جواهرات و غیره را اجاره کنید ، با این حال ، همه مزون های لباس عروسی این را ارائه نمی دهند.

جوانب منفی

 

لباس عروسی

 

 • در حالی که قیمت اجاره لباس عروسی می تواند بسیار پائین باشد ، انواع مختلفی از هزینه های اضافی در آن وجود دارد. به عنوان مثال ، هزینه های تمیز کردن و تغییر همیشه در قیمت اجاره شامل نمی شود.
 • هر لباس ممکن است برای اجاره در دسترس نباشد زیرا برخی از مزون های لباس عروسی فقط خرید لباس را ارائه می دهند. علاوه بر این ، ممکن است که برخی از لباس های فروشی برای فروش در حالی که برخی دیگر فقط برای اجاره هستند.
 • شما باید از لباس مانند چشمان خود نگه داری کنید. اگر لباس را پاره کنید یا آن را لکه دار کنید ، باید هزینه اضافی بپردازید.
 • اگر اندازه خاصی دارید ، ممکن است پیدا کردن لباس مناسب کار سختی باشد. اگر لباس اجاره ای باشد ، هر سالن تغییراتی ایجاد نمی کند.
 • اگر لباس را بعد از موعد مقرر برگردانید ، بوتیک عروسی ممکن است از شما بخواهد هزینه های اضافی را برای تاخیر پرداخت کنید.
 • لباس عروسی برای اجاره ممکن است از قبل استفاده شده باشد. اغلب اوقات ، لباس در شرایط اولیه نیست. بنابراین ، اگر می خواهید لباس جدیدی را اجاره کنید، در مورد چنین امکانی در مزون لباس عروس سؤال کنید.

 

لباس عروس را از کجا خریداری کنیم؟

 

در حقیقت ، هرچه بیشتر مزون ها و بوتیک های عروسی، لباس عروس را اجاره می دهند ، زیرا این روند محبوب تر می شود. به همین دلیل، می توانید جستجو را از مغازه های محلی خود شروع کرده و از آنها بخواهید که آیا خدمات اجاره ای ارائه می دهند یا خیر. ما یقین داریم ، حتی اگر شما در یک شهر کوچک زندگی می کنید ، می توانید لباس عروسی را برای اجاره پیدا کنید.

همچنین می توانید اجاره لباس عروسی را بصورت آنلاین سفارش دهید. اخیراً سایتهای بسیاری که اجاره لباس عروس را ارائه می دهند ظاهر شده است. آنها برای هر بودجه انتخاب خوبی از لباس عروسی دارند. برخی از سایت ها اجازه می دهند که چندین لباس را امتحان کنید.

به طور جدی ، ما فکر می کنیم که قبل از اینکه تصمیم نهایی گرفته شود ، باید لباس عروسی را امتحان کنید. اگرچه امکان امتحان کردن لباس از خدمات اجاره آنلاین وجود دارد ، مراجعه به یک فروشگاه آجر و ملات آسانتر است، جایی که دستیاران فروشگاه به شما در انتخاب لباس مناسب کمک می کنند. علاوه بر این ، تغییرات لباس لازم را می توان در همان فروشگاه انجام داد.

 

راههای جایگزین پس انداز پول در عروسی

 

اکنون می دانید که چگونه لباس عروسی را اجاره کنید. در صورتی که می خواهید پس انداز کنید اما می خواهید لباس خود را حفظ کنید ، ممکن است گزینه های دیگری برای اجاره لباس عروس داشته باشید.

 • اولا ، شما می توانید به دنبال لباس عروسی غیر رسمی باشید. اگر عروسی مجلل را برنامه ریزی نکردید ، می توانید به راحتی یک لباس ساده و راحت بخرید.
 • ثانیا ، می توانید یک لباس از یک عروس خریداری کنید. برخی از عروس ها تصمیم می گیرند لباسهای خود را بفروشند ، بنابراین ، شما این شانس را دارید که یک لباس عروسی مجلل و ارزان تهیه کنید.
 • ثالثاً ، برخی از لباس عروسی ها با تخفیف قابل خرید هستند. به عنوان مثال ، این می تواند یک لباس از مجموعه گذشته یا لباس با نقص های کوچک باشد ، که تقریبا نامرئی است. علاوه بر این ، برخی فروشگاه های عروسی در سراسر کشور وجود دارد.

و در آخر اینکه به لباس عروس یا لباس شب به رنگ های سفید یا عاج نگاهی بیندازید. مطمئناً انواع جالبی وجود خواهد داشت که می تواند عروس را نیز بپوشد.البته این وظیفه شماست که تصمیم بگیرید که آیا اجاره لباس عروسی را انتخاب کنید یا آن را خریداری کنید.