لباس عروس
لباس عروس

معرفی انواع مدل های لباس عروس|اسامی لباس عروس

زمان مطالعه
۶ دقیقه

 

هر ساله مدل های لباس عروس تغییر می کنند، لباس عروس مانند هر لباس دیگری، انواع مختلف دارد. جنس و نوع پارچه‌ هایی که برای دوخت لباس عروس استفاده می‌ شود و همچنین مدل‌ های لباس عروس از لحاظ نوع یقه، آستین و دنباله، هر ساله ترند خاصی دارد.

پر استرس ترین کار در ایام عروسی خرید لباس عروس می باشد، به احتمال زیاد تا به حال لباس عروس را امتحان نکرده اید و می خواهید گران ترین و رویایی ترین لباس عمر خود را بپوشید، طبیعی است که فشار روی شما وجود دارد. شما دوست دارید که در روز بزرگ عروسی کامل بنظر بیایید.

 

لباس عروس

 

فرم اندام هر شخصی منحصر به خود اوست و خصوصیات ظاهری آن شخص را مشخص می نماید. ولی ما می توانیم با پوشیدن لباس به شکلی صحیح، تعادلی در نقایص و عیوب ظاهری بدنمان ایجاد کنیم. در واقع با دانستن نکاتی راجع به اندام ها و لباس ها، می توانیم تمرکز و توجه را از نقطه ای از اندام که نمای مناسبی ندارد، دور کنیم.

 

 

انواع مدل های لباس عروس

 

لباس عروس مدل ها و رنگ های متنوع و مختلفی دارد. رنگ آن می تواند سفید گچی، نباتی و یا شیری باشد. لباس عروسی شما باید همان لباسی باشد که واقعاً احساس راحتی و زیبایی و سازگاری از نظر تناسب و مدل در آن داشته باشید. ما می خواهیم توضیح دهیم که کدام سبک ها قسمت های خاصی از بدن را برجسته و پنهان می کند.

 

لباس عروس پف دار

این مدل یکی از مدل های سنتی لباس عروس می باشد و مناسب اندام های لاغر است. این مدل لباس ها تا روی کمر جذب هستند و از دامن پف دارند. روی این دامن می تواند طرح های مختلفی با نگین دوزی، مروارید یا گلدوزی کار شده باشد.

 

لباس عروس

 لباس عروس

 لباس عروس