مانتو های بهاره

مدل مانتو های بهاره

زمان مطالعه
۴ دقیقه

مدل مانتو های بهاره

 

با آمدن بهار نوبت آن رسیده که لباس های تازه تن کنیم، باید مدل پوشیدن مانتو روزانه را عوض کنیم و مانتو بهاره را به تن کنیم. مانتو های بهاره، برای تمام خانم ها مناسب است چه فرد قد بلند و چه کوتاه قد و چه لاغر و چه درشت اندام باشد.

مانتو یکی از ضروری ترین لباس ها به خصوص برای خانم های ایرانی به شمار می رود . مانتو باید به صورتی باشد، که اندام شمارا زیباتر و جذاب تر، نشان دهد واز طرف دیگر، ایراد های اندامی تان را به خوبی پوشش دهد.

مدل مانتو هایی که برای فصل بهار انتخاب می شوند اکثرا دارای رنگ بندی و تنوع بالایی هستند .طراحان مانتو ، بادر نظر گرفتن رنگ های شادی که متعلق فصل بهار است کارهای خود را عرضه میکنند.

با توجه به دید و بازدید های عید نوروز مانتو های این فصل به غیر از رنگ های شاد و بهاری بهتر است استایل رسمی و مجلسی خود را نیز داشته باشند. برای فصل بهار شما میتوانید مانتو های جلو باز و جلو بسته .کوتاه یا بلند ، با توجه به فرم و شکل اندامتان انتخاب کرده بخرید و یا بدوزید.

در این جا عکس هایی ازمانتوهای بهاره برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم .امیدواریم مورد پسند شما واقع شوند.

 

مانتو های بهاره

 

مانتو های بهاره

 

خانم های جوان در انتخاب مانتو بهاره، بیشتر به طرح و قیمت مانتو توجه می کنند، اما از جنس پارچه مانتو اطلاعات مناسب ندارند. توجه به جنس پارچه اهمیت زیادی در خرید مانتو بهاره دارد که باید به آن دقت کنید، کیفیت پارچه تاثیر زیادی در دوخت مانتو دارد.

بهترین جنس پارچه برای مانتو های بهاره پارچه نخی می باشد اما پارچه نخی یک اشکال دارد آن هم اینکه زود چروک می شوند اما با اتو زدن، مانتو مثل روز قبل خود خواهد شد اما باید مراقب باشید تا در موقع اتو زدن سبب آسیب رسیدن به پارچه نشوید.

 

مانتو های بهاره

 

مانتو های بهاره

 

مانتو های بهاره

 

مانتو های بهاره

 

مانتو های بهاره

 

مانتو های بهاره

 

مانتو های بهاره

 

مدل مانتو های بهاره

 

 

درباره ی ملیحه عطایی

مطلب پیشنهادی

مدل شنل های زنانه

مدل شنل های پاییزه و بهاره متنوع زنانه               …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonجهت سفارش ازمزون تماس بگیرید
تمام مدل هایی که مشاهده میکنید، پیشنهادی و فقط جهت ایده گرفتن برای دوخت در این مزون می باشد.
+
کمک نیاز دارید? چت از طریق واتساپ