دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی+۳۰مدل دوخته شده⭐️

زمان مطالعه
۴ دقیقه

دوخت مجلل ترین لباس نامزدی

آیا شما دوست دارید برای مراسم نامزی خود لباس بدوزید؟ درست است که تعداد مهمان ها در مراسم نامزدی کمتر از مراسم عروسی است، اما شما باید بهترین لباس را برای خود دوخته یا سفارش دهید تا برایتان بدوزند تا زیبا و جذاب به نظر برسید. برای دوخت لباس نامزدی باید مدل های متنوعی با طرح ها و رنگ های مختلف ببیند تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

باید در دوخت لباس نامزدی مراقب باشید تا نه به اندازه ای ساده باشد که به لباس مجلسی شباهت داشته باشد نه به اندازی کارشده باشد که شکوه و جذابیت لباس عروسی را از بین ببرد. این لباس باید خاص دوخته شود تا برای این مجلس مناسب باشد.

 

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

 

مراسم نامزدی بسیار مهم است چون شما به عنوان عروس یک خانواده به اقوام معرفی می شوید. شما باید در این مراسم بهترین لباس نامزدی را بپوشید چون قرار است برای اولین بار دوستان و نزدیکان خانواده ی داما شما را ببیند. پس باید بهترین لباس نامزدی را برای خود انتخاب کنید و بپوشید.

قبل از دوخت لباس نامزدی بهتر است بدانید که مراسم نامزدی کوچک و جمع و جور  یا بزرگ و با تعداد زیادی مهمان برگزدار می شود تا بهترین انتخاب را داشته باشید، اگر مراسم کوچک برگزار شود بهتر است لباسی ساده و زیبا بپوشید و اگر مراسم بزرگ برگزار شود باید لباس کار شده و مجلل بر تن کنید.

 

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

 

بهتر است لباس نامزدی بخریم یا بدوزیم؟

برای همه خانم های جوان این سوال پیش می آید که بهتر است لباس نامزدی بخریم یا بدوزیم، و اگر قرار است بدوزیم چه نوع پارچه ای باید برای دوخت لباس نامزدی استفاده کنیم. اگر شما دوست دارید برای خرید لباس نامزدی به مزون های دوخت لباس عروس و فروشگاه های بزرگ لباس فروشی بروید و لباس های مختلف و متنوع را ببینید و پرو کنید تا از نظر رنگ پوست و فرم اندام مناسب شما باشد، بهترین انتخاب همین است پس دست دست نکنید و لباس نامزدی را از این راه انتخاب کرده و بخرید.

 

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

 

اما اگر زمان کافی و حوصله گشت و گذار را ندارید بهتر است، یا به یک مزون دوخت لباس عروس که لباس های مجلسی مجلل هم می دوزد سری بزنید و به آن ها لباس نامزدی را سفارش دهید یا پارچه مورد نظر خود را بخرید و به دست یک خیاط ماهر بدهید تا برای شما بدوزد. بیشتر مزون هایی که در بالا گفته شد طراحان و مشاوران ماهری دارند تا شما را راهنمایی کنند تا بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید.

 

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی

دوخت لباس نامزدی