دوخت لباس فرمالیته

دوخت لباس فرمالیته برای عروس خانم ها 

زمان مطالعه
۴ دقیقه

دوخت لباس فرمالیته عروس خانم ها 

 

اگر پای صحبت بسیاری از عروس خانم ها بشینیم و از آنها بپرسیم اگر به عقب برگردید دوست دارید مراسم عروسی خود را چگونه برگزار کنید احتمالا بسیاری از آنها به این گزینه اشاره می کنند که کاهش هزینه‌های مراسم را کمتر کرده بودیم ولی در عوض عکس های بیشتری از آن مراسم می گرفتیم.

مراسم فرمالیته عروسی یکی از موقعیت‌های بسیار مناسب برای گرفتن عکس های زیبا و بی شمار از این روز تکرار نشدنی است.

معمولا فرمالیته یک یا دو روز قبل از مراسم عروسی برگزار می‌شود و عروس خانم و آقا داماد فرصت بیشتری برای گرفتن عکس های رویایی و عاشقانه دارند.

اگر دوست دارید برای مراسم عروسی تان زیاد هزینه نکنید ولی در عوض عکس های نابی بگیرید پیشنهاد ما به شما دوخت لباس فرمالیته در یک مزون حرفه ای برای زیبا تر شدن عکس هایتان و برگزاری یک عروسی کم خرج است.

لباس های فرمالیته راحت تر از لباس های عروس هستند، لباس عروس رسمی تر و پر زرق و برق هستند. برای انتخاب لباس فرمالیته زیاد سخت گیری نکنید، این لباس ها، لباس های پفی نیستند و جنس آن ها دانتل نیست.

لباس های فرمالیته باید ارزان تر از لباس های عروس تمام شود، مدل های استفاده شده برای این لباس ها ساده هستند.

 

 

مراسم عروسی کم خرج

 

دوخت لباس فرمالیته
دوخت لباس فرمالیته

 

لباس عروس فرمالیته یعنی چی؟
لباس عروس فرمالیته یعنی چی؟

 

برای داشتن یک عروسی کم خرج شما می توانید مراسم عروسی تان در خانه برگزار کنید.

آقا داماد  و عروس خانم می توانند لباس ساده ای به تن کنند و تعدادی از دوستان و یا فقط اعضای خانواده شان را دعوت کنند.

 پذیرایی می تواند وجود داشته باشد یا خیر، ولی در صورت وجود می تواند یک وعده غذایی در یک رستوران یا یک ناهار و یا شام معمولی در خانه باشد. همچنین می توان یک کیک ساده نیز برای این مراسم تهیه کرد.

و کارهایی مثل گل زدن ماشین عروس و فیلم برداری برای کم تر شدن هزینه ها حذف می شوند.

 

 ایده برای دوخت لباس فرمالیته

 

دوخت لباس فرمالیته
مدل لباس فرمالیته

 

 

یک راهکار جالب برای کاهش هزینه های مراسم فروش لباس فرمالیته است. بعضی از مزون ها مانند مزون نایریکا لباسی که برای شما میدوزند را پس از استفاده برای شما به فروش می رسانند.

در زیر ما جدیدترین مدل های لباس فرمالیته ۲۰۱۹ را برای شما آماده کرده ایم که می توانید ببینید و هر کدام از این لباس ها را که خوشتان آمد با مراجعه به یک مزون حرفه ای برای خودتان بدوزید.

 

دوخت لباس فرمالیته
دوخت لباس

 

دوخت لباس فرمالیته
دوخت لباس

 

برای عکاسی لباسی ساده و بدون سنگ دوزی با پارچه های حریر و ابریشم یا کرپ انتخاب کنید. زیرا عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته در طبیعت و معمولا مناطق سبز یا ساحلی انجام می شود، پوشیدن لباس های ساده و راحت به زیبایی عکس ها  و کلیپ می افزاید.

معمولا عکاسی مراسم فرمالیته در فضا های طبیعی انجام می شود و گاها عمارت های زیبا در کنار فضاهایی دنج و هوایی ییلاقی ساخته می شوند. عکاسی مراسم فرمالیته حدود دو هفته قبل از مراسم عروسی انجام می گردد و شما باید لباس فرمالیته را در اختیار داشته باشید.

 

دوخت لباس فرمالیته
لباس فرمالیته

 

 

دوخت لباس فرمالیته
لباس فرمالیته

 

خاص ترین مدل های لباس فرمالیته عروس
دوخت لباس های فرمالیته

 

دوخت لباس های فرمالیته