راز موفقیت

۳ راز موفقیت برای دستیابی به هر آن چه می خواهید

۳ راز موفقیت در کار و زندگی (کاملا کاربردی) 

 

3 راز موفقیت برای دستیابی به هر آن چه می خواهید

 

آیا تا به حال فکر کرده اید که چه چیزی باعث موفقیت یک فرد می شود و چرا بعضی از آنها راحت تر از دیگران به موفقیت می رسند؟

یکی از استادان NLP می گوید: با گذشت سال ها ، من نکات موفقیت آمیز زیادی را دنبال کردم تا به من کمک کنند و به موفقیتی که دوست داشتم ، دست یابم. من فکر کردم که من خیلی زود می دانستم چه چیزی موفقیت آمیز است. اما ، تحقق کامل هنگامی حاصل شد که متوجه شدم موفقیت برای هریک از ما متفاوت است. این چیزی است که با رشد ما نیز تغییر می کند و چیزی بیش از تعیین هدف است.

“موفقیت عبارت است از دستیابی به یک عمل ، انجام یک هدف یا رسیدن به یک هدف.”

این یک توضیح جالب ، اما مبهم است و واقعاً این تصویر واقعی را به شما نمی دهد که موفقیت برای شما شخصاً چیست و اگر بدون این وضوح پیش بروید ، در نهایت می توانید به آن هدف یا هدف برسید و احساس کنید که چیزی جز موفقیت است.

 

موفقیت برای ما مهم است

 

3 راز موفقیت برای دستیابی به هر آن چه می خواهید

 

بنابراین ، اولین نکته برای موفق شدن این است که بدانید موفقیت برای شما معنی دارد. با شناسایی این موضوع ، می دانید که هدف یا هدف شما چیست و چگونه می توانید به آن برسید.

دومین بخش از این ، طرز فکر شماست ، زیرا این هم نقشی اساسی دارد. احتمالاً متوجه شده اید که بعضی از افراد رسیدن به اهداف خود را آسان تر از آنچه انجام می دهند آسانتر می دانند. شما همان کارها را انجام می دهید ، اما آنها به نتیجه می رسند و شما انجام نمی دهید.

این می تواند ناامید کننده باشد.اما ناامیدی چیزی به شما نمی بخشد و در حقیقت می تواند همان چیزی باشد که باعث می شود شما به روش خود وارد شوید. وقتی ذهنیت موفقیت را ایجاد می کنید ، فکر و احساسات شما را پشتیبانی می کنند. این بدان معنی است که دستیابی به آنچه می خواهید آسان تر خواهد شد.

در موارد ذکر شده در زیر ۳ راز برای رسیدن به یک طرز فکر موفق را پیدا خواهید کرد. اجرای این موارد به طور مداوم بیشترین فرصت را برای رسیدن به آنچه در زندگی می خواهید به شما می دهد.

 

۱. شفافیت

 

3 راز موفقیت برای دستیابی به هر آن چه می خواهید
به دست آوردن شفافیت در این مورد ، روی طرز فکر شما تأثیر می گذارد. برای موفقیت و احساس موفقیت بسیار مهم است.

همه ما از یک سطح می دانیم موفقیت برای ما معنی دارد. مسئله این است که ما به طور معمول این را در سطح ناخودآگاه می دانیم ، و این می تواند دسترسی به حقیقت ما را دشوار کند. این بدان معناست که برای یافتن آن پاسخ ها باید به روش خاصی با خود ارتباط برقرار کنیم.

 

۲.سوال

 

3 راز موفقیت برای دستیابی به هر آن چه می خواهید

 

فضایی آرام پیدا کنید و با یک کاغذ و قلم بنشینید. حتی ممکن استتنفس عمیق را انجام دهید تا حالت شما تغییر کند.

هنگامی که ذهن شما احساس می کند ، این سؤالات را از خود بپرسید و حتی آن را در بالای صفحه بنویسید:

“موفقیت برای من چه معنی دارد؟”
“موفقیت چگونه به نظر می رسد و احساس می کنید؟”

جواب ممکن است فوراً نیاید و اشکالی ندارد. نسخه موفقیت شما به احتمال زیاد به آنچه برای شما مهم است مرتبط است. می توان آن را در اعماق دفن کرد و این بدان معنی است که می تواند زمان به سطح خود برسد.

نوشتن اهداف یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که من می توانم مردم هنگام شناسایی نتیجه خود مرتکب شوند. منظور من از این هدفی است که خشک و بی علاقه است. فقط یک نقطه بزرگ سیاه در یک صفحه سفید آیا فایده ای دارد؟

 

۳.مقصد

 

3 راز موفقیت برای دستیابی به هر آن چه می خواهید

 

وقتی مقصد خود را تعیین می کنید ، باید مقاومت ناپذیر باشد. زیرا وقتی اینطور باشد ، کاملاً آن را احساس می کنید. درست مثل اولین انبه آبدار فصل در بازار محلی شما ، می توانید آن را بو کنید.

هدف شما واضح و قشنگ نوشته شده باشد که گویی اکنون در حال تجربه آن هستید. آنچه را که در ذهن خود دارید به دست می آورید و یک تصویر واضح ایجاد کنید.

چشمان خود را ببندید و تصور کنید که چه چیزی در اطراف خود خواهید دید. توجه داشته باشید که چه چیزی را خواهید شنید و چه حسی در دستیابی به آن احساس خواهید کرد. چشمان خود را باز کنید و آنچه را دیدید ، شنیدید و احساس کردید بنویسید.

ما به چیزی که می خواهیم دو بار می رسیم ، اول از نظر ذهن و دوم در واقعیت جسمی ما. هرچه اهداف خود را مرتباً می خوانید و تجسم می کنید ، خودتان را برای آن ها آماده تر می گنید.

مزون دوخت لباس عروس تهران

درباره ی فاطمه میررستمی

مطلب پیشنهادی

اثرات مثبت ورزش برروحیه افراد

اثرات مثبت ورزش برروحیه افراد   تابدین جا، از اثرات ورزش بر سلامتی جسم ،تناسب …

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
Call Now Buttonهمین حالا یه وقت رزرو کن
ما به شما کمک میکنیم تا لباس رویایی تان محقق شود.به مزون تخصصی دوخت نایریکا خوش آمدید
+