لباس عروس برای افراد لاغر

۱۰ مدل لباس عروس برای افراد لاغر و قدبلند⭐️

۱۰ مدل لباس عروس برای افراد لاغر

 

عروس خانم هایی که اندام بدنشان لاغر و نحیف است باید در انتخاب مدل لباس عروس حساسیت زیادی به خرج دهند. لباس عروس برای افراد لاغر اگر به درستی انتخاب شود اندام شما متناسب و متفاوت تر از همیشه به نظر می رسد.

هیچ زنی از فرم بدنی یکسانی برخوردار نیستند،لباس عروس شما باید همان لباسی باشد که شما از نظر سازگاری واقعاً احساس راحتی و زیبایی در آن داشته باشید.

لباس عروس دکلته و یقه باز و لباس عروس های آستین کوتاه برای خانم های لاغر و قد بلند می توانند بهترین انتخاب باشند. خانم های قد بلند و لاغر لباس عروس های آستین دار و یقه دار را انتخاب نکنند زیرا این مدل لباس عروس ها قد شما را  بلند تر نشان می دهد.

 

لباس عروس برای افراد لاغر

 

 

لباس عروس های کمی گشاد و پفی برای عروس خانم های لاغر اندام بسیار مناسب است البته می توان از لباس عروس جذب استفاده کرد فقط باید  مانند عکس های زیر لباس گشاد باشد.

اگر  گردن تان کشیده است یا استخوان ترقوه تان بیرون زده است سعی کنید از یقه های بزرگ برای لباس عروس تان استفاده کنید سایر یقه ها باعث می شود شما لاغرتر به نظر برسید. 

طراحان لباس عروس به تازگی سعی کرده اند برای عروس خانم های لاغر لباس عروس های دوتکه را بدوزند که آنها را لاغرتر نشان دهد.

 

لباس عروس برای افراد لاغر

 

آستین جزء  مهمترین قسمت های لباس عروس است و باید در انتخاب آن دقت کافی داشته باشید عروس خانم های لاغر با دست های لاغر و کشیده باید لباس عروس آستین بلند داشته باشند تا بیش از اندازه لاغر به نظر  نرسند. 

سعی کنید در هنگام پوشیدن لباس عروس از تور نیز استفاده کنید تا لاغری شما کمتر به چشم بیاید، آرایش صورت و مو نیز نقش مهمی در زیبایی و لاغری شما دارد.

در ادامه می توانید  مدل های جدید لباس عروس مناسب افراد لاغر را ببینید و از آن ها ایده بگیرید.

 

لباس عروس برای افراد لاغر

مزون نایریکا

 

با مزون نایریکا شما می توانید هر مدل لباس عروسی که مد نظرتان هست را بدوزید. پس نگرانی از بابت دوخت لباس نداشته باشید فقط اندام خود را بشناسید و متناسب با آن مدل لباس عروس مد نظر خود را انتخاب کنید و از مزون نایریکا بخواهید آن را برای شما بدوزند.

برای برقراری ارتباط با مزون کافی است روی واژه نایریکا در این سطر کلیک کنید.

اگر به لباس عروس های ساده نیز علاقه دارید می توانید این پست را بخوانید.

 

 

لباس عروس برای افراد لاغر

لباس عروس برای افراد لاغر

لباس عروس برای افراد لاغر

لباس عروس برای افراد لاغر

لباس عروس برای افراد لاغر
مزون لباس عروس تهران