مدل لباس عروسی
مدل لباس عروسی

چه مدل لباس عروسی به اندام من می آید ؟

زمان مطالعه
۶ دقیقه

چه مدل لباس عروسی به اندام من می آید ؟

 

با داشتن مدل های بسیاری در دسترس عروس خانم، انتخاب لباس عروسی می تواند بسیار زیاد باشد! خوشبختانه ، انتخاب مدلی که چهره شما را تعریف کند ، می تواند به شما کمک کند تا انتخاب های خود را محدود کنید و چیزی را انتخاب کنید که به نظر شما شگفت انگیز باشد.

لباس عروسی شما باید همان لباسی باشد که واقعاً احساس راحتی و زیبایی و سازگاری از نظر تناسب و مدل در آن داشته باشید. ما می خواهیم توضیح دهیم که کدام سبک ها قسمت های خاصی از بدن را برجسته و پنهان می کند.

به طور کلی ، پنج نوع فرم بدم وجود دارد که هر عروسی زیر آن قرار می گیرد. در حالی که ممکن است شما به طور خاص به یک دسته محدود نشوید، بسیاری از خانم ها ویژگی هایی از انواع مختلف بدن را دارند و با قرار دادن خود در زیر یک عنوان تلاش می کنند.

 

لباس عروس برای افراد چاق

 

لاغر و مستطیل

این نوع فرم بدن به عنوان یک فرم ورزشی بیشتر ، با باسن و شانه های باریک و پاهای بلند دیده می شود. معمولاً خانم هایی که از این نوع فرم بدن را دارند قد بلند هستند و نیم تنه یا باسن باریک دارند. شما می توانید با دامنی شبیه به پری دریایی و یقه ای که سینه شما را کاملا پر کند اعتماد به نفس و جذابیت بی نظیری پیدا کنید.

 

 

مدل لباس عروس
مدل لباس عروس برای افراد لاغر

 

می توانید لباسی را انتخاب کنید که کاملاً به صورت توری یا گلدوزی تزئین شده باشد ، زیرا فرم بدن شما بدون داشتن بیش از حد چشمگیر قادر به نگه داشتن چنین جزئیاتی است. این شانس شماست که به جای مخفی کردن آن ، نوع بدن خود را به کار ببرید.

 

ساعت شنی

این نوع شکل بدن است که در آن خانم ها از بالا و پایین و از پایین و پایین کمر خود بسیار باریک هستند و از کمر کمتری برخوردار خواهند بود. آن ها باسن بزرگی خواهند داشت، یک نیم تنه کامل و معمولاً به دلیل بزرگ بودن دو نیمه بالایی و پایینی، کمر کمتری خواهد داشت.

لباس عروسی ایده آل برای خانم ها با شکل ساعت شنی لباس هایی با یقه دکلته و دامن بلند و دنباله دار و تنگ تا قسمت بالای ران به شکل مدل ماهی برای این افراد مناسب ترین گزینه می باشد.

 

مدل لباس عروس
مدل لباس عروس برای افراد ساعت شنی

 

سیب

زنانی که در رده شکل سیب قرار می گیرند، معمولاً چاق هستند. لباس هایی که کمر دارند و یا قسمت کمر و شکم آن ها باریک و تنگ است مناسب این اندام نیست. این افراد باید مدل هایی انتخاب کنند که در ناحیه شکم گشاد تر هستند.

 

مدل لباس عروس