مدل موهای عروسی
مدل موهای عروسی

مدل موهای عروسی+خوشکل و زیبا

شیک ترین مدل موهای عروسی برای موهای بلند

خبر خوبب رای افرادی که صاحب موهای بلند هستند ، ده ها نوع مدل موهای بلند برای عروسی را می توانید انتخاب کنید. تقریباً می توانید همه چیز را که دوست دارید امتحان کنید. با این حال ، اگر به برخی راهنمایی ها نیاز دارید ، با کمال میل شما را راهنمایی خواهیم کرد. بیایید نگاهی به مدل مو های عروسی برای موهای بلند بپردازیم ، که زیبا و شیک به نظر می رسند. بیایید شروع کنیم.

اگر به دنبال مدل موهای عروسی آسان برای موهای بلند هستید ، موهای خود را در نظر بگیرید. از آنجا که این نوع مدل مو بسیار ساده به نظر می رسد ، بهترین راهها برای کامل تر کردن ظاهر شما اضافه کردن مقداری لوازم جانبی هوایی یا سبک کردن موهای شما به روشی جالب مانند اضافه کردن حجم اضافی یا فرهای اضافی است.

مو با یک تاج گل

مدل موهای عروسی
مو با یک تاج گل

تاج گل بهترین کار را برای مدل های عروسی عاشقانه برای موهای بلند انجام می دهد. با پوشیدن چنین لوازم جانبی با امواج آرام ، روشن و فراموش نشدنی به نظر خواهید رسید. تاج می تواند تقریباً ساده باشد و  با لباس عروسی پر زرق و برق قابل تحسین است. گل های تاج می توانند تازه و همچنین مصنوعی باشند. علاوه بر این ، تاج گل های مصنوعی را می توان بعد از عروسی در مراسمات دیگر پوشید و تا سال های زیادی قابل نگهداری است.

مو با یک هد بند با لباس عروسی

مدل موهای عروسی
مو با یک پیشانی بند

راه دیگر برای موهای شما انتخاب هد بند است. بدون توجه به چه رنگی و یا صاف بودن یا صاف نبودن، هد بند اثر لازم را به موهای شما می بخشد. چنین لوازم جانبی تقریباً با همه سبک های لباس عروسی خوب کار می کند و در ترکیب با هر دو لباس عروس امپراطوری ( شاهزاده خانم ) و لباس عروسی ساده فوق العاده به نظر می رسد. هد بند ممکن است از بدلیجات ، کریستال ، مروارید ساخته شده و حتی دارای برخی عناصر توری باشد.

نیمه پیچ و تاب

مدل موهای عروسی
نیمه پیچ و تاب

خیلی ساده است که فقط بخشی از موهای خود را روی پشت جمع کنید ، وقتی یک ماسه کوچک ساخته می شود و درون آن می چرخد بسیار جالب است. چنین مدل مویی با مدل موهای ظریف بهترین است. اگر می خواهید موهای خود را صاف کنید ، چنین سبکی ممکن است بسیار کسل کننده به نظر برسد.

چنین مدل موی بسیار رمانتیک به نظر می رسد و در یک عروسی در فضای باز بسیار عالی به نظر می رسد. نکته مهم دیگر این است که به نظر می رسد کاملاً خودکفا است و نیازی به لوازم جانبی ندارد.

مدل موهای عروسی
دم اسبی

هر چه مو طولانی تر باشد ، مدل موهای زرق و برق دار تر به نظر می رسد. این سبک جارو می تواند بسیار متنوع باشد و دم اسبی را می توان با توری یا طرح های مو پیچ خورده تکمیل کرد. چنین مدل مویی مناسب ترین برای عروسی های عاشقانه است و یک نوع عالی برای یک مراسم در فضای باز است. علاوه بر این ، شما ممکن است موهای خود را با گل تزئین کنید و خارق العاده به نظر می رسد.

نیم به بالا

مدل موهای عروسی
نیم